KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15151001

nr 1515 1001

Blandteknik

Franz Kortejohann (1864-1936), Tyskland, Landskap med väg. Signerad, blandteknik, 55x83 cm, yttermått inklusive ram: 72x101 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 januari 2023
kl 18:44:30

15/1 16:08:59 1      Vinnande bud